Fotografia ślubna Ełk

Michtom to już nie tylko zespół muzyczny, ale i także Fotograf ślubny. Fotografia ślubna to moja pasja od młodzieńczych lat.Pierwszy ślub wykonałem u mojej sąsiadki ok 20 lat temu aparatem analogowym. Obecnie pracuję na zawodowym sprzęcie firmy Nikon. Wiedza fotograficzna jest rozwijana prze zemnie w firmie Nikon (Warszawa) szkolenia i warsztaty w których uczestniczę są prowadzone przez najlepszych fotografów w Polsce między innymi: pan Paweł Duma, pan Grzegorz Płaczek. Bardzo ważne dla mnie jest uwiecznianie emocji towarzyszących takim wydarzeniom, (reportaż ślubny). Zapraszamy do przeglądania naszych galerii, zrealizowanych fotografii ślubnych.

 Szkolenia i Edukacja Fotograficzna

 
Szkolenie Fotografia ślubna krok I i II z firmą NIKON
 
Praca jako Fotograf tak samo jak zespół muzyczny sprawia mi wiele przyjemności przede wszystkim kontakt z ludźmi. Fotografią tak naprawdę zajmuję się od dziecka Ojciec  mnie zaraził, tylko wtedy bawiłem się kliszą, wywoływaczem i powiększalnikiem itp… . Teraz czy to jako fotograf ślubny, czy fotograf pejzażowy zmieniły się tylko zasady wywoływania zdjęć.

Dyplomy:

 Fotografia Ślubna Grajewo Fotograf Ślubny Ełk Grzegorz Dziedzic dyplom fotografa Dyplom Warsztaty Fotografia Ślubna dyplom Praktyczne wykorzystanie Lamp Błyskowych w fotografij fotograf
Frazy jakich używają pary młode, aby znaleźć nas w internecie to najczęściej fotograf ślubny Ełk, lub fotografia ślubna Łomża. Choć mogłoby to być mylące, ponieważ fotografuję także w innych miastach takich jak Grajewo czy Suwałki. Nie ograniczam również swoich działań tylko do fotografii ślubnej, ponieważ na zlecenia wykonuję także zdjęcia krajobrazowe, portretowe, a także zdjęcia budynków i firm. Dojeżdżam chętnie w każde miejsce regionu warmińsko-mazurskiego i całej północno-wschodniej Polski. Jeśli jako para młoda chcecie zapewnić sobie zachwycająco piękne fotografie ślubne - skontaktujcie się ze mną już dziś, a niezależnie czy jesteście mieszkańcami miasta Ełk, Białystok, Mońki czy pobliskich okolic będziecie zadowoleni z wyboru mnie jako waszego fotografa ślubnego.