Fotografia Ślubna

Młode Pary mają do wyboru pakiety które dobieram indywidualnie do potrzeb. Zdjęcia z uroczystości ślubnych zawsze oddaję w formie elektronicznej, czyli JPG. i w formie wideo prezentacji. Jest możliwość zamówienia foto książki w oprawie ze skóry ekologicznej.

Sesja plenerowa w dniu uroczystości jest w cenie pakietu.

Dojazd do 100 km od miejsca zamieszkania również jest w cenie pakietu. 

Najczęściej fotografuję w miastach Ełk, Grajewo, Augustów, Suwałki, Orzysz, Olecko, Gołdap, Łomża,Mońki. Jako fotograf sporo podróżuję po całych Mazurach między innymi: Giżycko, Pisz, Ruciane Nida, Ryn, Mikołajki, Piecki, Mrągowo.

 

Fotografie ślubne, Plenery fotograficzne, Fotografia ślubna, Fotograf weselny, sesje plenerowe rożnie nas nazywają, a tak naprawdę Zajmujemy się Reportażem ślubnym

Słowa jakie wpisują najczęściej nasi klienci, aby znaleźć nas w internecie to zespół muzyczny Ełk. Choć mogłoby to być mylące, ponieważ gramy także w innych miastach takch jak Łomża, Grajewo czy Suwałki. Jesteśmy otwarci na nowe lokalizacje dlatego chętnie dojeżdżamy w każde miejsce regionu warmińsko-mazurskiego. W ostatnim czasie usługi muzyczne określane jako "zespół muzyczny" zostały rozszeżone o dziedzinę jaką jest fotografia ślubna. Jeśli chcesz sobie zapewnić udaną zabawę, oraz piękne fotografie ślubne - skontaktuj się z nami już dziś, a niezależnie czy jesteś mieszkańcem miasta Ełk Białystok, czy Mońki będziesz zadowolony ze swojego wyboru fotografa ślubnego i zespołu weselnego.