DEMO - Posłuchaj jak gramy

Posłuchaj jak gramy, lub obejrzyj nas w akcji na filmie wideo.


Byłeś gościem na weselu i słyszałeś jak gramy? Odwiedź koniecznie naszą księgę gości i napisz swoją opinię.

 

Zajmujemy się fotografią lotniczą i wykonujemy zdjęcia, oraz filmy na indywidualne zamówienie klienta.

Fotografujemy i filmujemy  z powietrza. Wasze wyjście z domu rodzinnego, Kościoła, Sali weselnej czy podczas robienia sesji fotograficznej w plenerze . Część z nich widzisz tuż powyżej, pozostałe przykładowe filmiki znajdziesz na dole strony.

Nasze ceny są przystępne !!!

Ponieważ nie latamy klasycznymi drogimi samolotami, lecz korzystamy z zaawansowanego technologicznie drona, zdalnie sterowanego, to sprawia, że możesz poważnie myśleć o wyjątkowych ujęciach z powietrza, bez nadwyrężania budżetu.

Dzięki tym zdjęciom wyróżnisz się.

Zdjęcia lotnicze to propozycja:

  • dla osób prywatnych – np. wesela,niepowtarzalne ujęcie plenerowej imprezy, działki, zabudowania, gospodarstwa agroturystycznego, itp.
  • dla developerów – np. dokumentacja zdjęciowa postępujących prac budowlanych, serie lotniczych sesji zdjęciowych w cyklu długoterminowym, które pozwolą na udokumentowanie postępu robót, aż do ich zakończenia
  • dla firm, zakładów pracy, magazynów, fabryk – inspekcja elementy infrastruktury, obiektów, dachów, kominów, inwentaryzacja z powietrza, itp.

Każde zlecenie rozpatrywane jest indywidualnie,

Cena zależy od wielu czynników, są to między innymi:

  • rodzaj i lokalizacja fotografowanego obiektu lub terenu,
  • ilości ujęć,
  • terminu realizacji zamówienia, itp.                                                    

Uwaga Informujemy że w deszcz i bardzo silny wiatr loty muszą być przełożone na inny termin ze względu na bezpieczeństwo.